Genel Müdür'den Mesaj

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Emek verilmeden hiçbir şeyin elde edilemeyeceğine olan inancımızla birlikte iş hayatımız boyunca, dürüstlük ve sıkı çalışmak ana prensiplerimiz olmuştur.


Çalışmalarımızla elde ettiklerimizin de bizlere emanet olarak verildiğini, dolayısıyla ekonomik kullanılması ve paylaşılması gerektiğini düşünüyorum. Gereksiz yapılan harcamaların hem sosyal bünyemizi hem de ekonomimizi zaafiyete uğratacağına inanmaktayım.


Sosyal sorumluluklarımızın en az işimiz kadar önemli olduğunun bilinciyle memleketimize hizmetin asıl görevimiz olduğunu düşünen biri olarak; bugün geldiğimiz noktada, yeni iş yatırımlarımız kadar memleketimize olan hizmetlerimiz de benim için çok önemlidir.


İnsana yapılacak yatırımın en büyük sosyal sorumluluğumuz olduğu bilinciyle; İnsan Kaynakları Süreçlerini bizzat takip etmekteyim.


İstikrarlı ve sürdürülebilir bir gelişmenin gerek ülke ölçeğinde; gerekse kendi işiniz ölçeğinde ancak çalışarak, ekonomi yaparak, ötekinin hakkını gözeterek ve işinize ve insana yatırım yaparak sağlanabileceği ise ana prensibimdir.


Tüm iş yaşamım süresince en önemli yol arkadaşlarım yukarıda saydığım prensiplerim olmuştur. Hayatımı bu çerçeve içinde sürdürmeye gayret ettim ve edeceğim.


Saygılarımla,

BURAK ERDEM
Genel Müdür